společnost

Firma SOMMER a vnuk s. r. o. byla založena roku 1997 ve Větřkovicích u Opavy, 370 km severovýchodně od Prahy. Hlavní komoditou, se kterou pracujeme, jsou lesní houby a lesní ovoce, které zpracováváme různými způsoby dle požadavků našich zákazníků.

Lesní houby a plody patří mezi komodity, které jsou citlivé na zacházení a zároveň vyžadují velkou pečlivost při zpracování. Proto nás velmi těší, že za hlavní znak naší společnosti zákazníci považují dokonalý servis a naprosto nekompromisní trvání na nejvyšší kvalitě produktů. Rovněž jsme potěšení, že naše konkurence nepřichází s významnými novinkami, nýbrž po celých dlouhých 15 let jen kopíruje naše výrobky, domnívajíce se, že pouhým kopírováním názvů našich výrobků bez ohledu na jejich reálnou funkčnost lze dosáhnout téhož. Děkujeme.

Řídíme se klasickým „Dokonalost spočívá v maličkostech, nicméně dokonalost není maličkost!” Tento perfekcionismus spolu s maximální kreativitou nám umožnil prosadit naše produkty v České republice i v zemích Evropské unie.

V období, kdy lesní houby a plody rostou, nabízíme je našim zákazníkům čerstvé. Pro období mimo sezónu produkujeme houby a lesní ovoce mražené, sušené a konzervované.